Dorastenci z Hlohovca s jedným bodom

Naši Starší a Mladší dorastenci odohrali počas víkendu svoje zápasy proti rovesníkom zo Sporty Hlohovec. O jediný bod týchto dvoch zápasov sa postarali Starší dorastenci, ktorí boli pred koncom zápasu blízko k zisku oboch bodov. Počas prvého polčasu sa im podarilo dostať sa do vedenia už o 5 gólov (v 12. minúte 3:8), no nakoniecPrečítajte si viac o Dorastenci z Hlohovca s jedným bodom[…]

HO Slovan Modra – HKM Šaľa  17:34 (7:15)

HO Slovan Modra – HKM Šaľa 17:34 (7:15)

Proti kvalitnému súperovi, nabitému niekdajšími aj aktuálnymi reprezentantmi, to mali naši muži v piatok večer ťažké. Napriek snahe a dobrému výkonu oboch našich gólmanov – Kováča a Čikareva, sme nepremenenými šancami v útoku, ktoré s prehľadom kryl brankár hostí a miestami deravou obranou, vytvárali priestor pre strelcov HKM Šaľa. Snahu našim treba uznať, ale súper,Prečítajte si viac o HO Slovan Modra – HKM Šaľa 17:34 (7:15)[…]