Muži z Prešova naprázdno

Proti druhému mužstvu Prešova mohli naši muži len prekvapiť. To sa im aj v prvom polčase darilo, keď ešte v 14. minúte viedli 6:7. Potom ale prišla gólová séria domácich, po ktorej sa odtrhli na 11:7 v 20. minúte. Do šatní sa išlo za (pre našich) sľubného stavu 13:10, keď sa strelecky darilo Ofčarovičovi (v prvom polčase 6 gólov).

Po zmene strán domáci spustili uragán. Keď sa štyrmi gólmi odtrhli na 17:10 (34.) a v 44. minúte už zvyšoval domáci Rešovský na 10-gólový rozdiel (24:14), málokto v Tatran Handball Arene v Prešove čakal niečo iné, ako víťazstvo domácich. Náskok nakoniec zvýšili a mohli sa radovať zo 14-góloveho víťazstva (34:20)

Tatran Prešov II. – Slovan Modra 34:20 (13:10)