Modrania v reprezentačných výberoch

V prebiehajúcej reprezentačnej prestávke sa stretávajú výbery rôznych vekových kategórií.

V reprezentačnom „áčku“ náš klub zastúpenie nemá (zatiaľ :)), ale v juniorskom a kadetskom výbere áno.

K reprezentácii juniorov (U20) je povolaný náš hráč Martin Potisk. Výber sa zišiel na východe Slovenska – v Trebišove. Súčasťou zrazu bol aj prípravný zápas proti silným rovesníkom z Nórska, ktorý sa skončil tesnou prehrou Slovenska 36:37 (17:19). Náš odchovanec Martin bol v tomto zápase s 10-timi gólmi najlepším strelcom mužstva. Chlapcov čaká od dnes 26.10.2017 do soboty 28.10.2017 Medzinárodný Hádzanársky Turnaj, ktorý sa uskutoční v Trebišove za účasti mužstiev Nórska, Rumunska a Slovenska.

Martin Potisk s číslom 9

V kadetskej reprezentácii (kategória U18) má Modra až 3-násobné zastúpenie. Naši dorastenci Adam Ochaba, Matúš Moravčík a Filip Chalabala sa momentálne v Púchove účastnia reprezentačného zrazu kategórie U18, počas ktorého ich dnes, zajtra a v sobotu čakajú tri stretnutia proti rovesníkom z Izraela.

Adam Ochaba a Matúš Moravčík v mužstve kadetov Slovenska.

Držíme chlapcom palce, aby reprezentovali náš klub a mesto úspešne!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.