Pozvánka na domáci zápas

V piatok 22. septembra 2017 o 19:00 hodine privítajú naši muži na domácej palubovke ďalšieho medailistu z predošlého ročníka extraligy, tentokrát strieborného, mužstvo HKM Šaľa.

Ďalšie kvalitné mužstvo na našej palubovke s množstvom bývalých ale aj aktuálnych  reprezentantov Slovenska (Guzy, Dudáš, Mažár, Polakovič, Šulc, Vadkerti), doplnené o legionárov (Nungovitch, Melnyk, Gorbunovs), ktoré v tejto sezóne potvrdzuje svoju kvalitu a po troch víťazstvách sa nachádza v čele extraligovej tabuľky.

Naopak, naše mladé mužstvo sa túto sezónu zatiaľ hľadá. Po prvotnom výbuchu proti Malackám, svoj výkon zverenci trénera Fogarassyho v ďaľších zápasoch postupne zlepšili, na body to zatiaľ nestačilo.

Aj v piatok budeme včetci očakávať dobrý výkon a bojovné nasadenie našich mužov. Proti súperovi, akým je Šaľa, nemáme čo stratiť a môžme len prekvapiť. Preto veríme, že chlapci podajú výkon, za ktorý sa nebudú musieť hanbiť.

Vidíme sa v hale.
Modra do toho!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.