Výsledky dorasteneckých a žiackych mužstiev

V uplynulom týždni sa vo svojich súťažiach predstavili všetky žiacke i dorastenecké družstvá na súperových ishriskách. Tu sú ich výsledky: Starší dorast: MHáK Martin – Slovan Modra  18:38 (8:21) (Najlepší strelci Modry: Chalabala 15, Kotásek 7, Adamov 4) Mladší dorast: MHáK Martin – Slovan Modra  28:31 (10:16) (Chrapko 7, Mišových 7/1, Hidaši 5) Starší žiaci:Prečítajte si viac o Výsledky dorasteneckých a žiackych mužstiev[…]

Proti majstrovi bez šance

Proti majstrovskému Tatranu Prešov naši muži v sobotu večer nemali šancu. Urastenejší, skúsenejší a vyspelejší hostia hrali, čo potrebovali a v desiatej minúte zvyšoval hosťujúci Kasal už na 1:6. Presne toľko gólov dokázali streliť domáci v prvom polčase, z toho polovičku náš Ofčarovič a hostia odchádzali do šatne s pohodlným 11-gólovým náskokom (6:17). Druhý polčasPrečítajte si viac o Proti majstrovi bez šance[…]