Dorastenci z Hlohovca s jedným bodom

Naši Starší a Mladší dorastenci odohrali počas víkendu svoje zápasy proti rovesníkom zo Sporty Hlohovec.

O jediný bod týchto dvoch zápasov sa postarali Starší dorastenci, ktorí boli pred koncom zápasu blízko k zisku oboch bodov. Počas prvého polčasu sa im podarilo dostať sa do vedenia už o 5 gólov (v 12. minúte 3:8), no nakoniec odchádzali do šatní s jednogólovým vedením 13:14. Počas druhého polčasu sa mužstvá striedali v 1-2 gólovom vedení. V 57. minúte najlepší strelec zápasu – Marek Stojka – dokonca zvýšil na 30:33 pre Modru. V smolnom závere ale naši dostali tri góly, ten posledný v poslednej sekunde zápasu a z Hlohovca odchádzali „len“ s jedným bodom.

Sporta Hlohovec – HO Slovan Modra  33:33 (13:14)

Najlepšími strelcami Modry boli Stojka s 12 gólmi a Potisk s 10 gólmi.

Mladší dorastenci už takým vyrovnaným súperom pre Hlohovec neboli. Po gólovej smršti v prvom polčase, ktorý prehrali 20:8, nedokázali naši chlapci domácich zastaviť a prehrali s vysokým rozdielom 40:15.

Sporta Hlohovec – HO Slovan Modra 40:15 (20:8)

Po 4 góly v modranskom drese vsietili Granec, Demovič a Mišových.