Rozdielne výkony dorastencov

V sobotu 30.09.2017 sa postupne proti svojim rovesníkom z Trebišova postavili Starší i Mladší dorastenci.

Starší po opatrnom začiatku (v 7. minúte 2:2) chytili opraty zápasu do vlastných rúk a dvoma 4-gólovými šnúrami zvýšili najskôr na 6:2 (14.) a potom na 10:3 (19.). Do šatní odchádzali vo vedení 19:10. Po prestávke modrania šnúrou 6 gólov v rozmedzí štyroch minút položili súpera na lopatky a o víťazovi stretnutia nebolo pochýb. Zápas sa skončil vysokým 20-gólovým rozdielom (45:25) v prespech Modry.

Starší dorast: HO Slovan Modra – TJ Slavoj Trebišov  45:25 (19:10)

Najlepším strelcom domácich bol Martin Potisk so 14 gólmi.

Opačne sa darilo, resp. nedarilo, Mladším dorastencom, ktorí proti Trebišovu ťahali za kratší koniec.  Ako tak sa im darilo hosťom držať krok do 16. minúty, keď prehrávali o dva góly 7:9. Potom sa ale viac začali presadzovať hostia a do šatní odchádzali s 10-gólovým náskokom 10:20. V druhom polčase domáci Modrania nedokázali zastaviť postupné zvyšovanie náskoku Trebišova a po prehre 21:37 odchádzali z palubovky sklamaní.

Mladší dorast: HO Slovan Modra – TJ Slavoj Trebišov  21:37 (10:20)

Z domácich sa najviac presadili Hidaši a Chrapko, obaja autormi 5 gólov.